Güç kaynakları – UPS – Regülatör

Kesintisiz güç kaynakları – UPS

UPS Nedir ?

Kesintisiz güç kaynakları ( UPS ) sürekli çalışırlar ve elektrik kesintilerinde kesintinin hissedilmesini engeller. Online ve Line interaktif olarak 2 türü vardır.

Özel Üretim Uzun Backup Süreli Güç Kaynakları;  Elektrik kesintisinden sonra kesintinin hissedilmesini engellediği gibi aynı zamanda uzun süreli elektrik sağlamak için kullanılır. Bu sebeple özel üretim kabin ve ek akü ile UPS desteklenir.

TEKTRA ELEKTRONİK , türkiye’nin önde gelen üreticileri ile çalışmaktadır.
Stoklu olarak her tip ve modelde toptan UPS satışı yapmaktayız.

ÇEŞİTLERİ  VE MODELLER

 • Monophase Line Serisi Güç kaynakları   :600 VA , 650 Va, 800 VA , 850 VA ,1000 VA , 1500VA , 2000 VA, 3000 Va.
 • Monophase Online Seri Güç kaynakları  : 1 KVa, 2 KVa, 3 KVa, 5KVa, 6Kva, 10Kva, 15 KVa, 20 Kva.
 • Three Phase Giriş Monophase Çıkış Güç Kaynakları  ( 3 giriş -1 çıkış)  : 10 KVa, 15 Kva, 20 KVa, 30 KVa ‘dan başlar 300 KVa  ya kadar üretilir. Paralel bağlama tekniği ile istenilen büyüklükte UPS üretilebilir.
 • ThreePhase Giriş ThreePhase Çıkış Güç kaynakları   ( 3 giriş – 3 çıkış)  : 20 Kva ‘dan 600 KVa ‘ya kadar UPS mevcuttur.
  Paralel Bağlama tekniği ile istenilen büyüklükte UPS üretilebilir.
 • Rack Tipi Kesintisiz Güç Kaynakları  : Line ve Online olarak monophase güç kaynaklarıdır. En çok kullanılan modeller 1 KVa, 2Kva ve 3 KVa modelleridir. 6 ve 10 Kva Ups lerde mevcuttur. Server ve IT odaları gibi daha çok enformasyon teknolojisi ürünlerinin korunmasında ve güç kesintilerinin engellenmesinde kullanılır.
 • Modüler ve Dinamik UPS lerde bulunmaktadır.


 

Regülatörler

Regülatör Nedir ?

Dünyanın çeşitli bölgelerinde bulunduğunuz sahadaki enerji alt yapısının eksikliğinden kaynaklanan elektrik voltajlarındaki ani düşme veya yükselmeler elektrikli cihazların hasar görmesine neden olur. Regülatör bu tarz sorunların yaşanmaması için geliştirilmiştir. Regülatörler sayesinde düşük gelen elektrik gerilimleri yükseltilir, yüksek gelen elektrik gerilimleri de düşürülür. Regülatörler istenilen voltaj değerine sabitlemek için kullanılır.

 • Three Phase regülatör
 • Monophase regülatör
 • Servo Regülatör

                   ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

1000x-spower-logo

Yerinde Montaj ve  2 Yıl ücretsiz Destek.

Özel Siparişler ve fiyat almak için info@tektra.net e mail atınız.