Uc Logic UCTW963

UC Logic Lapazz W963 Çift Kalemli A5+ Profesyonel 5080LPI Grafik Tablet (Siyah)
3:2 Çizim Alanı, Yüksek performansı ve Kolay Erişimli Kısayol Hücreleri ile UC Logic’ten Yeni Apollo W963!

UCTW963icgorsel1

Hayal Gücünüzü Ekrana Yansıtın!

Yüksek Fiyat/Performans oranına sahip ürünleri ile grafikerlerin, çizerlerin ve tasarımcıların tercih ettiği UC-Logic’ten gerçek profesyoneller için W963 grafik tablet! 220rps raporlama hızı ve 5080LPI çözünürlük ile en iyi çizimleriniz için Apollo W963 size yeter.

UCTW963icgorsel2

2048 Kademe Basınç Duyarlılığı

Çizim yaparken grafik tablet ile fare arasındaki en büyük fark tabletin basınç hassasiyetinin olmasıdır. Bu sayede tek bir hamlede fırça değiştirmeden inceden kalına değişen çizgiler çizmek, boyama yapmak mümkündür. W963’ün sunduğu 2048 kademe basınç hassasiyeti çizimlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde gerçek bir fırça kullanırcasına yapmanızı sağlar.

UCTW963icgorsel6

Ultra Yüksek 220RPS Raporlama Hızı

W963 tablet kalemden aldığı çizim sinyallerini saniyede 220 kere bilgisayara raporlar. Yüksek raporlama hızı sayesinde en hızlı dairesel çizimlerinizi anında ekranınıza taşır. 220 RPS raporlama hızına sahip W963 ile kaleminizden çıkan şaheserleri bilgisayarınızın ekranında eş zamanlı görebilir, tablet ile bilgisayarınızın ekranı arasında birebir çalışabilirsiniz.

UCTW963icgorsel3

8 Hot-cell ile Yüksek Kullanım Kolaylığı
Ana ekranda bulunan özelleştirilebilir 8 dahili kısayol tuşu ile grafik programlarında sık kullandığınız fonksiyonlara kolayca erişebileceksiniz. Tableti kullanırken en çok kullanılan sayfada gezinme, yukarı/aşağı ok, yaklaştır/uzaklaştır gibi fonksiyonları kullanmak, silgi ve fırça arasında geçiş yapabilmek aktif alan kısayolları ile çok kolay! 

 

Geniş Çalışma Alanı ile Yüksek Hassasiyet

UC-Logic Lapazz serisi W963 grafik tablet sunduğu 22,86cm x 15,24cm A5+ aktif alanıyla rahat bir çalışma genişliği sağlar. 5080 LPI çözünürlük desteği ile keskin dönüşlerde dahi mükemmel çizimler yapabileceksiniz. 

UCTW963icgorsel5

Windows 8’in Keyfini UCLogic Tablet ile Sürün

Yenilenen ve dokunmatik sistemler ile uyumlu hale getirilen Windows8’in yepyeni Metro arabirimini çok daha efektif kullanabilmenizin yolu UCLogic tabletlerde. Ekranları kapatmak, uygulamalar arası geçiş yapmak veya yakınlaştırıp uzaklaştırmak gibi ekranda fare ile yapılması desteklenmeyen dokunmatik kısayol hareketlerini kullanarak bütün bu işlemleri kolayca yapabileceksiniz. Ekranla birebir eşlenen aktif alanınız ile sanki dokunmatik ekran kullanıyormuşcasına Windows 8’i kullanabileceksiniz. 
Yüksek Kaliteli İşler Oluşturmak Elinizde

Grafik tablet kullanarak fare ile yaptıklarınızın çok ötesinde çalışmalara kolayca imza atmak mümkün. Basınç hassasiyeti ile tek bir dokunuşla değişken kalınlıklarda çizgiler çizebilirsiniz. Dijital boyamada, kes/yapıştır işlemlerinde ve detay gerektiren çalışmalarda kalem hassasiyetini çok sevecek; tablet ile her türlü çizim işlerinizi daha hızlı yapabileceksiniz. 

UCTW963icgorsel7

Kalem Eğim Algılama ile Hattat Keskinliğinde Çizimler

Kalem Eğim Algılama fonksiyonu UC-Logic Lapazz serisi grafik tabletlerde tam 60o‘dir! Kullandığınız yazılımda uygun fırçalar seçip tabletinizi kesik uçlu bir kalem gibi kullanarak eşsiz çizimler ve benzersiz tasarımlar yaparken UC-Logic Lapazz grafik tabletler her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

UCTW963icgorsel8

Yeni Siyah P2K Ergonomik Kalem ve Yedek Uçları ile Uzun Kullanım Ömrü
Apollo W963 ile birlikte gelen P2K çizim kalemi, kalemi yerleştirebileceğiniz tablet üzerindeki eğimli alan ile birlikte ergonomik kullanım imkanını size sunmaktadır. P2K çizim kalemi kutudan çıkan yedek uçlarla birlikte ortalama 1000 saatten fazla bir kullanım ömrü sunar. Bu sayede sürekli olarak günde 3 saatlik bir kullanım ile 1 yıl boyunca yedek kalem ihtiyacınız olmadan ürünü kullanabilirsiniz. W963’ün bir diğer özelliği ise yeni kalemin pilinin kalemin tam ortasına konumlandırılmış olmasıdır. Bu sayede kaleminizin ağırlığı kalem boyuna eşit olarak dengelenmiş olup mükemmel hassasiyette çizimler oluşturabilmek için size yardımcı olur. Sessiz tuşları ve çift yönlü tasarımıyla benzersiz kalem deneyimi sunar. 

Windows 8 ve Office’de Tablet ile Kolay Kullanım

Windows 8’de grafik tableti sisteminize tanıttığınızda, PC’nize Tablet PC fonksiyonlarını kazandıracaksınız. Bu sayede ekran klavyesi, çizerek not alma, MSN’de el yazınız ile mesaj gönderme, tek bir kalem hareketi ile klavye kısayolları kullanma fonksiyonları işlevsel hale gelir. Sisteminize bir tablet bağlandığında aktif olan Office 2007’nin mürekkep fonksiyonları ile WORD, EXCEL, POWER POINT gibi uygulamalara dilediğiniz gibi çizim ekleyebilir, dokümanlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

 

Pen Notice 1.05 ile Öğretmenlerin de Yanında

Pen Notice ile sunum veya projeksiyonda anlatım yapmak artık çok daha kolay. Her ekran üzerinde çizim yapabilir, bunları kaydedebilir ve aralarında gezinebilirsiniz. Bu sayede sunumlarınız çok daha interaktif bir hal alır. Ayrıca projeksiyon destekli ders anlatımında kullanabileceğiniz TAM EKRAN BEYAZ TAHTA fonksiyonu ile bütün ekranı yazı/çizimleriniz için kullanabilecek, yeni tahtalar arası geçiş yapabilecek, ders sonunda kaydedebilecek ve isterseniz yazıcıdan çıktı alarak öğrencileriniz ile paylaşabileceksiniz.

UCTW963icgorsel9

Çift Monitör Desteği ile Çalışma Ufkunuzu Genişletin

Güncellenen yazılımı ile Windows 7/8 altında mükemmel çift ekran desteği sunan UC-Logic ile ikili monitör konfigürasyonları kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız Ergotron çiftli monitör kolu gibi ürünlerle bir ekrana fırça ve paletleri diğer ekrana çizim alanınızı koyarak çok daha efektif bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

UCTW963icgorsel10

W963 Kolayca Taşımanız için Geliştirildi!
UC-Logic W963, çizim alanı tarafında kablosu çıkan Mini USB tasarıma sahiptir. Yolculuklarınız sırasında yada ofisteki işlerinizi eve taşımanız gerektiğinde tabletinizin kablosunu kırmak, eğmek, bükmek gibi sorunlarla karşılaşmadan kolayca taşıyabileceksiniz.   

UCTW963icgorsel11

Süper İnce Yapısı ve Metal Tabanı ile Kolay Taşınabilirlik ve Dayanıklılık Bir Arada

9mm ultra ince yapısı ile W963 hafif ve kolay taşınabilirdir. Çantanızda taşıyabilir ve her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz.

UCTW963icgorsel12

Kalem Uçlarınızı Kalem Ucu Değiştirici ile Aşındığında Yenilemek Çok Kolay

UCTW963’in sahip olduğu kalem ucu değiştiricisi ile kalem usçlarınız aşındığında onları yenileme imkanına sahipsiniz.

UCTW963icgorsel19

Şık Piyano Siyah Tasarım ve Masaüstü Kalemliği
UC-Logic Lapazz W963 grafik tablet şık piyano siyah tasarımıyla bulunduğunuz ortama değer katan görünüme sahiptir. Kutu içeriğinde gelen özel masaüstü kalemliği ile kullanmadığınız zamanlarda kaleminizi ister dikey ister yatay olarak şık bir şekilde saklayabileceksiniz.