Uc Logic UCMN853 Grafik Tablet

UC Logic Lapazz Athena M A6+ Pilsiz Kalemli Profesyonel 5080LPI Grafik Tablet (Siyah)
Gelişmiş Kalem Teknolojisi, Benzersiz Kısayol Tekerleği, Hassas ve Geniş Çizim Alanı ve Yüksek Raporlama Hızı ile Grafikerlerin Vazgeçilmezi! 

Athena-M_icgorsel_01

 

Tasarımcının, Sanatçının Hayal Gücünü Gerçeğe Dönüştürmeye Hazır!

Yıllardır grafikerlerin, çizerlerin ve tasarımcıların uygun fiyat ile kaliteli bir grafik tablete ulaşmalarını amaçlayan UC-Logic, yeni nesil Athena M tableti hazırladı. 8″ x 5″ aktif alanında inç başına 5080 satır çözünürlük ve saniyede 220 raporlama hızı ile gerçek profesyonellerin çizimlerini ekrana anında ve kusursuz taşıyacak. Yeni nesil pilsiz ve dengeli tasarıma sahip uzun ömürlü kalemi ve yedek uçları ile en iyi çizimleriniz için Athena M A6+ tablet size yeter.

Athena-M_icgorsel_02

Yeni Nesil Pilsiz Çizim Kalemi  

Her gününü çizim ile geçiren kullanıcıları düşünen UC-Logic tamamen pilsiz çalışan çizim kalemini geliştirdi. MN853’ün kalemi rubber coating üst yüzeye, siyah çizim ucuna ve dengeli tasarıma sahiptir. Hiç bir zaman pil kullanmayacağınız yeni nesil kalem ile aynı zamanda çevreye karşı da saygılı olacaksınız.

 

2048 Kademe Basınç Duyarlılığı

Çizim yaparken grafik tablet ile fare arasındaki en büyük fark tabletin basınç hassasiyetinin olmasıdır. Tek bir hamlede fırça değiştirmeden inceden kalına değişen çizgiler çizmek ve boyama yapmak basınç hassasiyeti ile mümkündür. MN853’ün sunduğu 2048 kademe basınç hassasiyeti ile çizimlerinizi kolay ve hızlı bir biçimde gerçek bir fırça kullanırcasına yapacaksınız. 

Athena-M_icgorsel_03

 

5080LPI Hassasiyet! 
İnç başına 5080 toplam 31750 çizim algılama satırı ile kaleminizin yaptığı en ince kıvrımlar, dönüşler milim milim ekrana yansır. Yüksek LPI değerine sahip profesyonel seri Athena M tablet sayesinde daireler, üçgenler ya da saç çizimi, ince boyama gibi işlemleri çok yüksek hassaslık ile yapabileceksiniz. 

220RPS Raporlama ile Işık Hızında Tepkiler!
UC Logic Lapazz MN853 tablet 5080LPI çözünürlüğündeki aktif çizim alanından aldığı her bir datayı saniyede 220 kez raporlar! Yüksek raporlama hızı sayesinde en hızlı dairesel çizimlerinizi, keskin dönüşlerinizi anında ekranınıza taşır. 220 RPS raporlama hızına sahip MN853 ile kaleminizden çıkan şaheserleri bilgisayarınızın ekranında adeta ışık hızında taşıyarak eş zamanlı görebilir, grafik tablet ile bilgisayarınızın ekranı arasında sıfır gecikme ile çalışabilirsiniz.

 

Athena-M_icgorsel_04

6 Hotkey ile Yüksek Kullanım Kolaylığı
Grafikerlerin sık kullandığı kısayollara klavyeden erişme zorunluluğu UC Logic Athena M tabletin 6 geniş kısayol tuşu ile tarih oluyor. Yazılımı ile tamamen özelleştirilebilir bu kısayollara dilediğiniz tuş kombinasyonunu atayabilirsiniz. 

Scroll Wheel Sistemi

Farklı fonksiyonları kullanabileceğiniz tekerlek Athena M tablet ile elinizin altına geliyor. Yakınlaştırma/ uzaklaştırma ve ses açma/kapama gibi 10 farklı fonksiyondan ikisini tanımlayabileceğiniz sonsuz dönen scroll wheel ile işleriniz daha hızlı tamamlanacak.

Athena-M_icgorsel_05

Aktif Çalışma Alanı

UC-Logic Lapazz MN853 grafik tablet sunduğu 20,3cm x 12,7cm aktif alanıyla rahat bir çalışma genişliği sağlar. Günümüzün geniş ekran monitörlerine daha uygun olarak tasarlanmış, A6+ boyutu ile MN853’de çalışmak büyük bir zevk!

Profesyonel Hizmet Üstelik Bu Fiyata!

MN853 grafik tablet teknik özellik olarak piyasada satışta olan farklı marka grafik tabletlere göre fiyat / performans olarak üstünlük sağlamaktadır. Uygun fiyatına karşılık yüksek raporlama hızı ve çözünürlüğü ile aynı veya daha düşük teknik özellikleri daha “pahalı” sunan tabletlere en iyi alternatiftir. Windows 8/8.1 ve MacOS dahil olmak üzere geniş işletim sistemi uyumluluğu, çoklu monitör desteği ve yedek parça bulabilme imkanı ile UC-Logic tüm grafiker ve tasarımcıların hep yanında yer alacaktır.

 

Athena-M_icgorsel_07

Windows 8 / 8.1 ‘in Keyfini UCLogic Tablet ile Sürün

Yenilenen ve dokunmatik sistemler ile uyumlu hale getirilen Windows8/8.1’in yepyeni Metro arabirimini çok daha efektif kullanabilmenizin yolu UCLogic tabletlerde. Ekranları kapatmak, uygulamalar arası geçiş yapmak veya yakınlaştırıp uzaklaştırmak gibi ekranda fare ile yapılması desteklenmeyen dokunmatik kısayol hareketlerini kullanarak bütün bu işlemleri kolayca yapabileceksiniz. Ekranla birebir eşlenen aktif alanınız ile sanki dokunmatik ekran kullanıyormuşcasına Windows 8’i kullanabileceksiniz. 

 

Athena-M_icgorsel_08

Çoklu Monitör Desteği ile Çalışma Ufkunuzu Genişletin

Güncellenen yazılımı ile Windows 7/8/8.1 altında mükemmel çift ekran desteği sunan UC-Logic ile ikili monitör konfigürasyonları kullanabilirsiniz. Ayrıca satın alacağınız Dark VM20 / 21 / 22 veya Ergotron MX veya LX serisi çiftli monitör kolu gibi ürünler ile bir ekrana fırça ve paletleri diğer ekrana çizim alanınızı koyarak çok daha efektif bir çalışma ortamı yakalayabilirsiniz.

 

Athena-M_icgorsel_09

Çıkarılabilir MicroUSB Kablo
UC-Logic MN853, microUSB – USB kablo ile bağlanmaktadır. Yolculuklarınız sırasında ya da ofisteki işlerinizi eve taşımanız gerektiğinde tabletinizin kablosunu kırmak, eğmek, bükmek gibi sorunlarla karşılaşmadan çıkarıp kolayca taşıyabileceksiniz. Endüstri standardı kablo yuvası sayesinde dilediğinizde Dark USB2MICROL150 gibi bir yedek kablo alabilir ve daha uzak mesafelerde rahatça çalışabilirsiniz.  

 

Yüksek Kaliteli İşler Oluşturmak Elinizde

Grafik tablet kullanarak fare ile yaptıklarınızın çok ötesinde çalışmalara kolayca imza atmak mümkün. Yüksek basınç hassasiyeti sayesinde tek bir dokunuşla değişken kalınlıklarda çizgiler çizebilirsiniz. Dijital boyamada, kes/yapıştır işlemlerinde ve detay gerektiren çalışmalarda kalem hassasiyetini çok sevecek; tablet ile her türlü çizim işlerinizi daha hızlı yapabileceksiniz. 

 

UCTW963icgorsel7

Kalem Eğim Algılama ile Hattat Keskinliğinde Çizimler

Kalem Eğim Algılama fonksiyonu UC-Logic Lapazz serisi grafik tabletlerde tam 60o‘dir! Kullandığınız yazılımda uygun fırçalar seçip tabletinizi kesik uçlu bir kalem gibi kullanarak eşsiz çizimler ve benzersiz tasarımlar yaparken UC-Logic Lapazz grafik tabletler her zaman en büyük yardımcınız olacaktır.

 

Athena-M_icgorsel_11

Yedek Uçlara Para Vermeyin! 
Tamamen pilsiz tasarımı ile benzersiz bir kullanım kolaylığı sunan MN853’ün kalemi ile birlikte ortalama 1000 saatten fazla bir kullanım ömrü sunacak 3 yedek kalem ucu gelmektedir. Günde 3 saatlik bir kullanım ile 1 yıl boyunca yedek kalem veya uç ihtiyacınız olmadan ürünü kullanabilirsiniz. Beraberinde gelen kalem ucu değiştirici ile tek bir hamlede kalem ucunu değiştirebilirsiniz.

 

Athena-M_icgorsel_12

Şık, Özel Kalem Kutusu  
Kullanmadığınızda veya taşıdığınızda; kalemi, kalem uçlarını ve uç değiştiriciyi bir arada koyabileceğiniz özel kalem kutusu UCLogic MN853 ile birlikte ücretsiz gelmektedir. 

Windows 8 ve Office’de Tablet ile Kolay Kullanım

Windows 8’de grafik tableti sisteminize tanıttığınızda, PC’nize Tablet PC fonksiyonlarını kazandıracaksınız. Bu sayede ekran klavyesi, çizerek not alma, MSN’de el yazınız ile mesaj gönderme, tek bir kalem hareketi ile klavye kısayolları kullanma fonksiyonları işlevsel hale gelir. Sisteminize bir tablet bağlandığında aktif olan Office 2007’nin mürekkep fonksiyonları ile WORD, EXCEL, POWER POINT gibi uygulamalara dilediğiniz gibi çizim ekleyebilir, dokümanlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

 

Pen Notice 1.05 ile Öğretmenlerin de Yanında

Pen Notice ile sunum veya projeksiyonda anlatım yapmak artık çok daha kolay. Her ekran üzerinde çizim yapabilir, bunları kaydedebilir ve aralarında gezinebilirsiniz. Bu sayede sunumlarınız çok daha interaktif bir hal alır. Ayrıca projeksiyon destekli ders anlatımında kullanabileceğiniz TAM EKRAN BEYAZ TAHTA fonksiyonu ile bütün ekranı yazı/çizimleriniz için kullanabilecek, yeni tahtalar arası geçiş yapabilecek, ders sonunda kaydedebilecek ve isterseniz yazıcıdan çıktı alarak öğrencileriniz ile paylaşabileceksiniz.

Athena-M_icgorsel_13

Yuvarlatılmış Kenarlar ve İnce Tasarım Bir Arada

UC Logic MN853 fonksiyonelliği kadar tasarımı ile de bir grafikere yakışacak yapıdadır. Yuvarlatılmış kenarları ve ince tasarımı ile MN853 masaüstünü şık bir şekilde dolduracaktır.

Athena-M_icgorsel_14

Mat Tasarım ve Rubber Coating Kalem 
UC-Logic Lapazz MN853 grafik tablet parmak izlerine karşı dayanıklı mat siyah tablet yüzeyine sahiptir. Kalemde ise hem daha rahat bir tutuş hem de tablet ile uyumlu mat bir görünüş sunan “matte rubber coating” kaplama kullanılmıştır. 

uc_h640_icresim10

Bileklerinizi Yormadan Çizim İçin Grafik Tablet Kullanın
Uzun fare kullanımı sebebiyle RSI, eklem ağrısı, karpal bağ sendromu gibi rahatsızlıklar ortaya çıkmakta ve dayanılması güç ağrılar oluşmaktadır. UC-Logic grafik tablet ile fare yerine kalem kullanarak zaman içerisinde ortaya çıkan sağlık sorunlarından etkilenmezsiniz.

Athena-M_icgorsel_16 Athena-M_icgorsel_17

 

Hem Windows Hem MacOS X’te En Yaygın Yazılımların Hepsiyle Mükemmel Çalışma!
Tüm Windows 32-bit ve 64-bit sürümleriyle ve MacOS 10.4.11 ve üzeri ile uyumludur.

  • Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit ve 64-bit), Windows 8 / 8.1 (32-bit ve 64-bit)
  • MacOS 10.4.11 ve üzeri
  • Adobe Illustrator ve Photoshop CS2/CS3/CS4/CS5/CS6/CC
  • Corel Draw, PaintShop ve Painter
  • Maya, 3D Studio Max

Athena-M_icgorsel_18

Sabitleyici Kauçuk Ayaklar

4 noktodan kaydırmaz kauçuk ayakları sayesinde masanın üzerinde kıpırdamaz. Lapazz serisinden MN853 grafik tablet,uzun yıllar hizmet etmesi için dayanıklı kaliteli dış plastik malzemeye sahiptir.
Athena-M_icgorsel_19