Projeler

 • Kamera Projeleri

  TekTRa Elektronik kamera projelerinde minimum 2 yıl garanti vermektedir. Profesyonel kadromuz ve tecrübeli teknik ebimizle tüm orta ve büyük çaplı projelerinizde yanınızdayız. Ücretsiz keşif ve projelendirme için bizimle irtibate geçiniz. ” info@tektra.net ” Projelerinde kendi markası olan ” TEKTRA “, KEDACOM, VİVOTEK, SAMSUNG ve WİREX kameralarını önerir. AKILLI KİŞİ VE ARAÇ TAKİP YÜZ TANIMA CEP […]

 • Network ve Altyapı Projeleri

  Network ve Altyapı Projeleri TekTRa; profesyonel Network ve Altyapı alanında önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirketimiz, dünyaca tanınmış ürünleri kullanarak anahtar teslimi proje hizmetleri, sistem entegrasyonu, mühendislik, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. TekTRa ; konusunda uzman, deneyimli, eğitimli, güncel gelişmeleri takip eden ve ülkemiz altyapısını yakından tanıyan güçlü bir teknik ekibe sahiptir. İhtiyaç doğdukça eğitim, seminer, […]

 • Uluslararası IP Telefon Ağı

  7 farklı ülkede şirketi olaran global bir şirket grubunun kendi içerisinde kesintisiz ve ücretsiz olarak görüşmesi sağlandı.
  1000 den fazla çalışan kendi içlerinde ücretiz ve kesintisiz olarak görüşmektedir.

 • SUDAN ASKERİ PROJELERİ

  Sudan Askeriyesi ihtiyaçları 2007 den bu yana Tektra tarafından karşılanmakta olup halen çözüm ortaklığımız devam etmektedir.

 • LOGO YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

  TEKTRA Yazılım Hizmetleri, Logo Yazılım ile işletmelerin ihtiyaçlarına göre uyarlama, eğitim ve destek hizmetlerini veren firmadır.

 • HASTANE VE OKUL PROJELERİ

  Tektra, hastane ve okullara gerekli olan kamera sistmeleri, personel takip sistemleri, hastane ve özel okul yazılımları, sıra takip sistemleri, seslendirme ve çağrı sistemleri, görüntüleme sistemleri ve kiosk sistemlerinin tedarik – kurulum – eğitim ve desteğini sağlar.

 • Profesyonel Sistemler

  TekTRa; profesyonel ses, görüntü, sahne aydınlatma ve otomasyon sistemleri alanında önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirketimiz, dünyaca tanınmış ürünleri kullanarak anahtar teslimi proje hizmetleri, sistem entegrasyonu, mühendislik, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.