Sektörel Yazılımlar

  • kurumsal_logo

    Resmi Çözüm Ortağı

  • Tektra Sentez Yazılım çözüm ortağı olarak başta Türkiye olmak üzere Afrika ve Körfez Ülkelerinde Uluslararası proje deneyimleri ile ” Elit ” müşterilerine en uygun çözümleri sunuyor.

Sentez Yazılım Çözümlerimiz

Screenshot_1 copy

LiveERP – İş Çözümleri Platformu

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE ERP sayesinde;

Performans takibi kapsamında, tedarikçilerinizi değerlendirebilir ve iyileştirmeye açık olan tedarikçilerinizi ortaya çıkarabilirsiniz.Tedarik kaynaklarınızı en etkin ve doğru şekilde yönetebilmeniz için tedarikçi performans analizleri ile iş ortaklarınıza özel analiz çalışmaları yapabilirsiniz.

LiveYARN – İplik Üretim Takip Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE YARN sayesinde;

Müşterinizin vermiş olduğu sipariş için fire, kar ve komisyon oranları belirterek ön maliyet hazırlayabilirsiniz. Yapılan maliyetleri, iplik, tarih ve müşteri bazında arşivleyerek, filtreler sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz ön maliyeti istediğiniz bir parti ile ilişkilendirebilirsiniz.

LiveKNIT – Kumaş Üretim Takip Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE KNIT sayesinde;

Müşterinizin vermiş olduğu sipariş için fire, kâr ve komisyon oranları belirterek ön maliyet hazırlayabilirsiniz. Yapılan maliyetleri, kumaş, tarih ve müşteri bazında arşivleyerek, filtreler sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

LiveWEAVE – Dokuma Üretim Takip Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE WEAVE sayesinde;

Dokuma kumaş üretimi yapan firmaların, üretim süreçlerini siparişten başlayarak sevkiyata kadar takip edebilmelerini sağlayan bir sistemdir.

LiveDYE – Tekstil Terbiye Takip Programı

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE DYE sayesinde;

Gelişmiş planlama özelliği ile siparişlerinizi zamanında teslim ederek yüksek müşteri memnuniyeti ve sürekliliği sağlayabilirsiniz.

LiveVOGUE – Konfeksiyon Yönetim Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE VOGUE sayesinde;

Bir konfeksiyon işletmesi için en önemli iş süreçlerinden olan pazarlama ve satış, önemli kararların verildiği birimlerden birisidir. Gelişen hazır giyim işletmelerinde, model-koleksiyon geliştirme süreçlerinin önemi her geçen gün önem kazanmaktadır.Müşteriden alına siparişlerin analizleri olmadan rekabetçi ortamda ayakta kalmak zor olacaktır. Ürün-sipariş analizlerini zamanında ve doğru olarak yapabilmemiz, her zaman işletmemize artı değer katacaktır.

LivePOSITIVE – Satış Yönetim Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE POSITIVE sayesinde;

Merkez ve mağazalar arası çift yönlü bilgi akışı sayesinde, mağazalarda oluşan günlük satış bilgileri, kasa hareketleri gibi bilgilerin merkezde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Stok kartı, fiyat, barkod, sevkiyat bilgilerini satış noktalarına elektronik ortamda güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

LiveSHOP – Satış Noktası Yönetim Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE SHOP sayesinde;

Satışlarınızı peşin veya kredili/taksitli yapabilirsiniz.Reyon bazında stok ve satış takibi yapabilir, istatistikî raporlar alabilirsiniz.Nakit (İstenilen döviz cinsinde veya TL), kredi kartı (Master, Visa vb.) hediye çeki ve alacaklı fişi gibi ödeme şekillerini kullanabilirsiniz.Satışta para üstü işlemlerini istenilen şekilde ayarlayabilirsiniz.Sezon bazında satış takibi yapabilir, istatistikî raporlar alabilirsiniz.Plasiyer bazında satış ve prim takibi yapabilir, prim kota ve oranlarını satış/tahsilât bazında belirleyebilirsiniz.

LiveAGILE – Otel Yönetim Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE AGILE sayesinde;

Fiyat tanımlarını, acente , pansiyon türü ve döviz bazında sınırsız olarak yapabilirsiniz. Acente bazında sınırsız fiyat tabloları oluşturabilirsiniz. Aksiyon tanımları yapabilirsiniz. Acente ön forecast’ını takip edebilirsiniz.
Acente kontenjanlarını tanımlayabilirsiniz. Acente ve firma satış istatistik raporları alabilirsiniz. Aylık satış analizi yaparak, bunları grafikler şeklinde de görebilirsiniz. Oda ücreti üzerinden tutar ve yüzde olarak pansiyona pay ayırabilirsiniz. Belirlenen döviz cinslerine ait kur hesaplamalarını “Günlük”, veya “Aylık” olarak yapabilirsiniz.

LiveREST – Restaurant Yönetim Sistemi

Screenshot_1 copy

Sentez LIVE REST sayesinde;

Satışlarınızı garsonlar ya da kasiyer aracılığı ile yapabilirsiniz. Siparişlerinizi almak için el terminali (PocketREST) ve dokunmatik ekran kullanabilirsiniz. Sipariş edilen ürün bazında açıklama bilgileri (az pişmiş, limonlu, buzlu v.b.) girebilir, bu bilgilerin seçmeli menü olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Adisyonun tamamını veya bir kısmını ikram olarak gösterebilirsiniz. Oyun merkezlerinde masalara saat açıp masanın hesabını saat ile takip edebilirsiniz. İade ve iptal işlemlerini ürün yada adisyon bazında kolayca yapabilirsiniz.
Girilen siparişleri ve iptal edilen ürünleri mutfak, bar, pastane gibi departmanların tanımlı yazıcı ya da ekranlarında anında görebilirsiniz. Eksik ya da ilave malzemeli ürün siparişleri alabilir ve fiyatlandırmayı otomatik olarak yapabilirsiniz. Örneğin; sucuksuz, bol mısırlı gibi…
Hazırlanan ürün bilgileri, mutfak ya da bardaki dokunmatik ekran sayesinde el terminallerine mesaj olarak gönderilebilir.